Teknohat Makina

Ana sayfa > Teknohat Makina

Kurumsal

TeknoHat, 2014 yılı ile birlikte, makina üretim sektöründeki rekabete yeni bir ortak olarak doğmuştur.

Çoğu tür makina imalatının, gelişmiş ülkelerde de seri üretim niteliğinde bir imalata olanak vermemesi nedeni ile emek ve mühendislik yoğun bir yapısı bulunmakta ve sektörün gelişmesi, istihdama ve ülke teknolojisinin gelişmesine katkılar sağlamaktadır. Günümüzde makina alıcısı durumunda olan kişi veya kuruluşların önemli bir bölümü, kendi ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarımlanmış veya bu ihtiyaçlara uyumlu hale getirilmiş makinalar talep etmektedirler. Bu bakımdan, şirketimizde hemen her müşteri için ayrı bir mühendislik çalışması yapılmaktadır. Bu özel istekler, dünyadaki güncel teknolojilerin izlenmesini gerektirmekte, bu şekilde çalışmayan kuruluşların ise rekabet güçlerini kaybetmelerine neden olmaktadır. Bu yapısı itibariyle de makina imalatı yapan TeknoHat, tam anlamı ile mühendislik bilgilerinin başarılı bir şekilde uygulandığı bir şirkettir.

Misyon 

Yapılan her üretimde, küresel kalite standartlarına olan ödünsüz bağlılığı, çevreye olan duyarlılığı şirketin temel misyonudur. Şirketimizin işçi sağlığı ve güvenliği konusundaki hassasiyeti en üst düzeydedir. 

Vizyon

Ülke kalkınmasının önemli unsurlarından birisi de makina üretim sektörüdür. Gelişmiş bir ülke olabilmenin tek yolu, küresel olarak rekabet edebilir bir imalat sanayiine sahip olmaktır. AB dokümanlarında “ makina sektörü, mühendislik sanayilerinin önemli bir bölümüdür ve Avrupa Birliği ekonomisinin başlıca dayanağı ve en önemli temel direğidir” ifadeleri yer almaktadır. Şirketimizin vizyonu, uluslararası arenada söz sahibi olmak, ülke kalkınmasında başarılı işlere imza atmaktır.